Kontakt z prasą

Jeżeli nie jest Pan(i) dziennikarzem/dziennikarką, proszę wykorzystać tę opcję contact form lub zadzwonić pod numer +49 711 501-0.

Manuela Höhne

Manuela Höhne

Dyrektor MAHLE ds. Komunikacji
Phone: +49 711 501-12506
E-Mail: manuela.hoehne@mahle.com

Ingo Schnaitmann

Ingo Schnaitmann

Head of Media Relations
Phone: +49711 501-13185
E-Mail: ingo.schnaitmann@mahle.com

Ruben Danisch

Ruben Danisch

Spokesperson Product/Technologies
Phone: +49 711 501-12199
E-Mail: ruben.danisch@mahle.com

Christopher Rimmele

Christopher Rimmele

Rzecznik prasowy części zamienne
Phone: +49 711 501-12374
E-Mail: christopher.rimmele@mahle.com

Dr Rene Lehnert

Dr Rene Lehnert

Press Officer
Phone: +49 711 501-40304
E-Mail: rene.lehnert@mahle.com

Margarete Dinger

Margarete Dinger

Head of Content Hub
Phone: +49 711 501-12369
E-Mail: margarete.dinger@mahle.com

Jeff Trent

Jeff Trent

Komunikacja Ameryka Północna
Phone: +1 423 318 -3124
E-Mail: jeff.trent@mahle.com

Daniel Brasil Alves

Daniel Brasil Alves

Komunikacja Ameryka Południowa
Phone: +55 11 4589-0643
E-Mail: daniel.alves@mahle.com

Lane Lee

Lane Lee

Komunikacja Chiny
Phone: +86 21 51 36-5022
E-Mail: lane.lee@mahle.com

Yuko Tokuda

Yuko Tokuda

Communications Asia-Pacific
Phone: +81-50-3363-0015
E-Mail: yuko.tokuda@mahle.com