Kontakt z prasą

Na niniejszej stronie, dziennikarze znajdują osoby kontaktowe w firmie MAHLE mogące udzielić odpowiedzi na dalsze pytania..

Jeżeli nie jest Pan(i) dziennikarzem/dziennikarką, proszę wykorzystać tę opcję contact form lub zadzwonić pod numer +49 711 501-0.

Biznesowa i korporacyjna łączność z prasą

Andrea Arnold
Rzecznik
andrea.arnold@mahle.com
Telefon +49 711 501-13124
Faks +49 711 501-13700

Prasa techniczna

Ruben Danisch
ruben.danisch@mahle.com
Telefon +49 711 501-12199
Faks +49 711 501-13700

Zarządzanie ciepłem

Dr René Lehnert
rene.lehnert@mahle.com
Telefon +49 711 501-40304
Faks +49 711 501-13700

Zastosowania przemysłowe

Dr René Lehnert
rene.lehnert@mahle.com
Telefon +49 711 501-40304
Faks +49 711 501-13700

Ameryka Północna

Jeff Trent
jeff.trent@us.mahle.com
Telefon +1 423 318-3124
Faks +1 423 587-5170

Ameryka Południowa

Daniel Brasil Alves
daniel.alves@br.mahle.com
Telefon +55 11 4589-0643

Faks +55 11 4589-0716

Relacje z inwestorami

Diogo Correa Zinsly
diogo.zinsly@br.mahle.com
Telefon +55 19 3861-9308

Azja (bez Chin)

Judy-Ann Go
judy-ann.go@jp.mahle.com
Telefon +81 3 6735-8413
Faks +81 3 3576-3537

Chiny

Lane Lee
lane.lee@cn.mahle.com
Telefon +86 21 51 36-5022
Faks +86 21 51 36-0737