Kontakt z prasą

Jeżeli nie jest Pan(i) dziennikarzem/dziennikarką, proszę wykorzystać tę opcję contact form lub zadzwonić pod numer +49 711 501-0.

Manuela Höhne

Manuela Höhne

Dyrektor MAHLE ds. Komunikacji
Phone: +49 711 501-12506
E-Mail: manuela.hoehne@mahle.com

 Ruben Danisch

Ruben Danisch

Menedżer ds. Komunikacji Firmowej i Produktowej
Phone: +49 711 501-12199
E-Mail: ruben.danisch@mahle.com

Margarete Dinger

Margarete Dinger

Rzecznik prasowy
Phone: +49 711 501-12369
E-Mail: margarete.dinger@mahle.com

Christopher Rimmele

Christopher Rimmele

Rzecznik prasowy - produkty, technologia, części zamienne
Phone: +49 711 501-12374
E-Mail: christopher.rimmele@mahle.com

Bettina Schlegel

Bettina Schlegel

Komunikacja firmowa i produktowa
Phone: +49 711 501-131 85
E-Mail: bettina.schlegel@mahle.com

Jeff Trent

Jeff Trent

Komunikacja Ameryka Północna
Phone: +1 423 318 -3124
E-Mail: jeff.trent@us.mahle.com

Daniel Brasil Alves

Daniel Brasil Alves

Komunikacja Ameryka Południowa
Phone: +55 11 4589-0643
E-Mail: daniel.alves@br.mahle.com

Judy-Ann Go

Judy-Ann Go

Komunikacja Azja (bez Chin)
Phone: +81 50-3363-0015
E-Mail: judy-ann.go@jp.mahle.com

Lane Lee

Lane Lee

Komunikacja Chiny
Phone: +86 21 51 36-5022
E-Mail: lane.lee@cn.mahle.com